Projekty typowe – Wrocław, Oława

Budowa nieruchomości jest dużym przedsięwzięciem. Na początku ważne jest aby wybrać stosowny projekt. Coraz większą popularność zyskują tzw. projekty typowe. Taka forma pozwala skrócić czas projektowania, gdyż otrzymujemy gotowe rozwiązanie, które należy tylko zaadoptować do warunków działki i dostosować do miejscowych przepisów zagospodarowania przestrzennego.

Projekty typowe – dlaczego my?

Mamy wieloletnie doświadczenie i dostarczamy naszym klientom projekty typowe od rzetelnych dostawców. Tym samym klient ma możliwość szerokiego wyboru najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania. Niezależnie od tego czy nieruchomością docelową będzie dom jednorodzinny, budynek gospodarczy czy usługowy, dokładamy wszelkich starań poprzez doradztwo i wybór najodpowiedniejszego w danej sytuacji projektu. Przed zakupem projektu typowego przeprowadzamy analizę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji warunków zabudowy w celu potwierdzenia, że dany projekt typowy będzie mógł być wybudowany na konkretnej działce.

Dbając o komfort naszych klientów oferujemy możliwość spotkań w dwóch pracowniach – we Wrocławiu oraz w Oławie. W obu lokalizacjach do pomocy oddelegowani są pracownicy z doświadczeniem przy tego typu realizacjach, którzy w rzetelny i merytoryczny sposób są gotowi wyjaśnić wszelkie zagadnienia. Możliwość konsultacji projektów typowych odbywają się każdorazowo po wcześniejszym ustaleniu potrzeb inwestora.

Projekty typowe – co zawierają?

Projekty typowe składają się z dwóch części:
– projekt architektoniczny, który po odpowiedniej adaptacji jest składany wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę
– projekt techniczny, który służy do wykonywania prac na budowie

Stawiamy na jakość

Projekty typowe sprzedawane we Wrocławiu i Oławie odznaczają się wysoką jakością usług i są doceniane przez naszych klientów. Poświadczają to przekazywane nam informacje w trakcie jak i już po zakończonej inwestycji.

Stawiając jakość na pierwszym miejscu, jesteśmy pewni, że oferowane przez nas projekty typowe są gwarancją końcowej satysfakcji. Jesteśmy gotowi do udzielenia informacji we wszystkich nurtujących zagadnieniach. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszych propozycji.