Projektowanie konstrukcyjne – Wrocław, Oława

Projektowanie konstrukcyjne obejmuje szeroko pojęte wykonanie projektów technicznych niezbędnych do wybudowania budynków. To zarówno projektowanie dla nowych obiektów, jak i również w celu rozbudowy lub przebudowy już istniejących budynków.

Pracownia projektowa ETKA-PROJEKT – wysoka jakość i doświadczenie

Nasza pracownia architektoniczna ETKA-PROJEKT zlokalizowana we Wrocławiu i Oławie zajmuje się realizowaniem usług projektowania konstrukcyjnego dla różnorodnych obiektów budowlanych. Wykonywane przez nas projekty charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość, fachowość i dokładność, a także pełen komplet niezbędnej dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej, w tym projektów wykonawczych. Usługi te obejmują zarówno tworzenie projektów jak i dokonywania analiz konstrukcji w początkowej fazie dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. To również projekty rozbudowy i adaptacji, obejmujące także fachowe inwentaryzacje, ekspertyzy i szczegółowe opinie  budynków.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą jakość usług dopasowaną do potrzeb wszystkich naszych zleceniodawców.