Inspektor nadzoru – Wrocław, Oława

Prowadząc inwestycje i zatrudniając profesjonalnego inspektora nadzoru Inwestor ma pewność, że ma przedstawiciela na budowie, który zadba o jego inwestycję. Inspektor nadzoru, to osoba znająca się doskonale na kwestiach technicznych prowadzonych robót budowlanych, jest przy każdym ważnym momencie prowadzenia prac na budowie.

Inspektor nadzoru we Wrocławiu i w Oławie

Inspektor nadzoru budowlanego nadzoruje wszelkie prace budowlane, w tym prace remontowe, modernizacyjne. Jest to nieoceniona pomoc podczas kontroli postępu prac budowlanych. Wybierając doświadczonego specjalistę z naszej pracowni architektonicznej ETKA-PROJEKT zlokalizowanej we Wrocławiu i w Oławie masz pewność, że wszystkie kwestie zostaną wykonane i dopilnowane z należytą starannością. Dzięki temu nie musisz obawiać się żadnych problemów podczas budowy. To pełne wsparcie na każdym etapie realizacji oraz bezpośrednio po ich wykonaniu.

Inspektor nadzoru budowlanego – czym się zajmuje?

Inspektor nadzoru budowlanego posiada pełne uprawnienia budowlane w swojej specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej oraz posiada niezbędne doświadczenie w pracy podczas różnych realizacji. Osoba ta jest przedstawicielem Inwestora na placu budowy. Zgodnie z przepisami może wydawać polecenia kierownikowi budowy oraz kontrolować prawidłowość wykonywanych prac budowlanych. Nasi inspektorzy nadzoru mogą być pomocni przy prowadzeniu prac budowlanych, sanitarnych i elektrycznych.

Inspektor nadzoru budowlanego – kwestie prawne 

Inspektor nadzoru i zakres jego obowiązków jest ściśle określany przez Prawo Budowlane. Do jego głównych zadań należy właściwa kontrola prac budowlanych podczas ich wykonywania. Do jego ścisłych zadań należy kontrolowanie przebiegu budowy.  Wychodząc naprzeciw wymaganiom Inwestorów nasz inspektor nadzoru może włączyć się w cały proces budowlany. Już na etapie projektu możemy wspierać Inwestor swoją wiedzą w zakresie architektonicznym (ma uprawnienia do projektowania w zakresie architektonicznym), reprezentując Inwestora w czasie pozyskiwania pozwolenia na budowę poprzez cały czas budowy, aż do odbioru budynku przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

Wysokiej jakości pomoc i profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji 

Wybierając profesjonalną pomoc naszych specjalistów nie musisz martwić się żadnymi kwestiami. Fachowość i niezwykła dokładność to cechy, którymi odznaczają się proponowane przez nas usługi. Tylko u nas uzyskasz tak atrakcyjną ofertę, która pozwoli Ci we właściwy sposób zarządzać swoimi inwestycjami niezależnie od ich charakteru i specyfikacji. To konieczne wsparcie, jeśli zależy Ci na prawidłowym wykonaniu prac budowlanych oraz dopuszczeniu budynku do użytkowania. Szukając godnych zaufania ofert koniecznie skontaktuj się z nami. Dzięki temu uzyskasz wszelkie niezbędne informacje na temat proponowanej przez nas współpracy. Serdecznie zapraszamy!