Projektowanie budynków usługowych – Wrocław, Oława

Rozumiemy, jak ważne jest umiejętne i i efektywne projektowanie budynków usługowych. Ponieważ architekci naszej pracowni mają bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt, uwzględniający specyfikę działalności jaka będzie prowadzona w budynku. 

Projektujemy budynki, które mogą wykorzystywane we wszystkich branżach handlu oraz produkcji. Rozpoczynając od biurowców, przez obiekty przemysłowe i hale magazynowe, kończąc na budynkach użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje również wymagający sektor przetwórstwa żywności. Dla każdej z inwestycji zapewniamy profesjonalnie przygotowany, indywidualny projekt. Współpraca z naszą pracownią to dla Państwa gwarancji satysfakcji.

Nasze kompleksowe usługi

Wykonujemy dopasowane do oczekiwań inwestorów projekty budowlane i techniczne które uzgadniamy z rzeczoznawcami w zakresie przeciwpożarowym i sanitarnym Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne poruszanie się we wszystkich branżach.

Dostarczymy Państwu projekty:

  • architektoniczne,
  • konstrukcyjne,
  • instalacji sanitarnych,
  • instalacji elektrycznych.

Coś więcej niż projekt

Współpraca z naszą pracownią pozwala Państwu zająć się tym, co najbardziej istotne – my dopełnimy wszelkich formalności. Przygotowujemy nie tylko dokumentację projektową, ale również kosztorysy i materiały przetargowe w celu wyłonienia najlepszego wykonawcy budowlanego.

Na Państwa zlecenie poprowadzimy od początku do końca wszelkie sprawy formalne we właściwych urzędach. Dzięki temu wszystkie niezbędne pozwolenia zostaną wydane na czas. W trakcie prowadzonych robót budowlanych zapewnimy nadzór autorski lub inwestorski, aby mieli Państwo pewność, że wszystkie prace są wykonywane rzetelnie i zgodnie z projektem. 

Oprócz indywidualnych projektów, nasi architekci przygotowali katalog projektów typowych. Prowadzimy ich sprzedaż i oferujemy możliwość adaptacji do warunków miejscowych i dostosowujemy je do Państwa oczekiwań.

Sprawdzona pracownia projektowa

Jesteśmy dolnośląską pracownią architektoniczną, która uczestniczyła w realizacji wielu inwestycji w sektorze komercyjnym. Nasze projekty budynków usługowych są przykładem zachowywania równowagi między budżetem a estetyką nieruchomości. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i tak kształtujemy przestrzeń, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał funkcjonalny. 

Nasza pracownia ma swoje biura we Wrocławiu oraz w Oławie i na każdym etapie zlecenia oferuje merytoryczne wparcie oraz nadzór nad dolnośląskimi inwestycjami oraz inwestycjami w innych rejonach kraju. Chętnie nawiążemy współpracę i stworzymy projekt dopasowany do wybranej branży oraz Państwa oczekiwań.