Projektowanie budynków wielorodzinnych – Wrocław, Oława

Jeżeli szukają Państwo kompleksowego rozwiązania dla inwestycji wielorodzinnej, współpraca z naszą pracownią architektoniczną stanowi doskonałe rozwiązanie. Projektowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych to dla nas więcej niż praca. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, z którym chcemy się zmierzyć i jak cel, który pragniemy osiągnąć. 

Kompleksowa oferta naszej pracowni

Nasza współpraca obejmie każdy wymiar inwestycji, od projektu poprzez zgromadzenie dokumentów potrzebnych do uzyskania zgody na budowę, aż do otrzymania w imieniu Inwestorów pozwolenia na budowę. Oprócz dokumentacji projektowej tworzymy kosztorysy i przygotowujemy dokumentację niezbędną do ogłoszenia przetargu na wyznaczenie wykonawcy robót.
Na Państwa zlecenie chętnie rozszerzymy działania związane z planowaną inwestycją. Dopełnimy wszelkich formalności we właściwych urzędach oraz zaplanujemy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi. Dzięki naszej fachowej wiedzy Inwestor zrealizuje inwestycję w jak najkrótszym czasie i bez zbędnych kosztów.

W zależności od Państwa oczekiwań, zaproponujemy skorzystanie z projektów typowych lub przygotujemy projekty indywidualne, tak by maksymalnie wykorzystać potencjał nieruchomości. 

Nasze projektowanie budynków wielorodzinnych obejmuje również przebudowy istniejących już mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz adaptacje strychów na lokale mieszkalne.

Co wyróżnia nasze projekty?

Nasza pracownia to grupa doświadczonych projektantów (architektów, konstruktorów, projektantów instalacji sanitarnych i elektrycznych), którzy mają duże kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Nie zamykamy się w przeszłości – wciąż szukamy nowych, niebanalnych i funkcjonalnych rozwiązań. Na każdym etapie zlecenia zapewniamy fachowe i merytoryczne wsparcie. Dodatkowo, w naszym zespole działają specjaliści od kierowania robotami budowlanymi oraz pracami geodezyjnymi. 

Ponieważ istotne znaczenie mają dla nas potencjalne możliwości terenu inwestycji, przygotowane projekty wyróżniają się wysokim współczynnikiem zabudowy. Dla Państwa oznacza to dodatkową korzyść ekonomiczną, a także wysoką funkcjonalność budynku wielorodzinnego. 

W swoich projektach stawiamy na ciekawość formy i nieoczywiste rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych technologii i trwałych materiałów. Potrafimy doskonale balansować między budżetem przeznaczonym na inwestycje a architektoniczną estetyką budynku.

Działamy głównie we Wrocławiu i Oławie i zachęcamy Państwa do kontaktu. Online działamy na terenie całej Polski. Chętnie doradzimy i pomożemy w stworzeniu indywidualnego projektu, który będzie podstawą renomowanej inwestycji.